Uwaga!!! Już 25 marca otwieramy nasz przeniesiony z Lublewa sklep i serwis w Kolbudach! Zapraszamy do odwiedzin.

Nasz salon rowerowy jak również sklep www dedykowany jest dla każdego pasjonata i amatora dwóch kółek. To sklep przyjazny klientowi. Zobacz różnicę pomiędzy zakupami w wielkim sklepie, markecie czy właśnie u nas. Tu przy aromacie dobrej kawy i rodzinnej atmosferze kupisz swój nowy rower, oddasz go w dobre ręce serwisowe, a sobie zostawisz przyjemność korzystania z nowego sprzętu.
Najważniejsze jest to, że główny nacisk kładziemy na szeroko pojętą rekreację, a co za tym idzie wygodę w użytkowaniu dobrze dobranego sprzętu. A wiadomo, że od rekreacji do sportu dzieli nas tylko krok. Postawmy go razem i cieszmy się efektami.
Dużą wagę kładziemy na wygląd naszego sklepu. Naszym celem jest aby każdy klient czuł się tu wyjątkowo.
Asortyment Zem Bike obejmuje nie tylko rowery, ale także akcesoria i profesjonalną odzież rowerową. Każdy znajdzie coś dedykowanego właśnie jemu, a my postaramy się sprawić aby wizyta w salonie była za każdym razem wyjątkową.
Młodsze pokolenie oprócz rowerów znajdzie w naszym asortymencie również takie sprzęty jak choćby hulajnogi czy deskorolki i łyżworolki. Pisać by długo można. 🙂 Zapraszamy !!!

Adresy sklepów

© 2021 rowery-gdansk.pl Realizacja: GGwebdesign

Shopping cart

0

No products in the cart.